Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Chlebnice

POĎAKOVANIE

cvh.jpg
V dňoch 9. a 10. júna 2018 sa konal XIV. ročník Chlebnického chlebíčka.

 

Organizátor Obec Chlebnice touto cestou ďakuje všetkým spoluorganizátorom, pánu
farárovi, miestnemu spevokolu, účinkujúcim i všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tohto krásneho podujatia. Zároveň ďakujeme Poľovníckemu združeniu Háj za  zrealizovanie výstavy v miestnej škole i príprave špecialít z diviny. Srdečné poďakovanie patrí aj naším priateľom z družobnej poľskej obce Slopnice, ktorí sa okrem priateľských návštev aj aktívne zapájajú do našich chlebnických akcií a podujatí.


 

Majstrovstvá Slovenska vo vybíjanejVytlačiť
 

 

 

Historicky prvú zlatú medailu si priniesli žiačky zo ZŠ s MŠ Chlebnice z Majstrovstiev Slovenska vo vybíjanej ( Kalokagatia 2016), ktoré sa konali 23. a 24. júna v Ružindole pri Trnave.

Na postup museli najskôr zvíťaziť v okresnom a krajskom kole. Najlepších 8 družstiev zo všetkých krajov, ktoré si postup vybojovali na krajských kolách, boli vyžrebované do dvoch štvorčlenných skupín, z ktorých prvé dve družstvá postúpili do semifinále. Zverenkyne učiteľky Márie Kantárovej v skupine postupne zdolali všetky družstvá a postúpili z prvého miesta do semifinále. V krásnej hre pokračovali ďalej víťazstvom nad ZŠ Bratislava a vo finále zdolali minuloročné majsterky zo ZŠ Nitrianske Rudno. O cennú trofej sa zaslúžili: Barbora Šuttová, Eva Meľová, Viktória Sojčáková, Ema Suľová, Ema Kantárová, Erika Kantáriková, Vanesa Štefková, Kristína Hudecová, Timea Sojčáková, Simona Spišiaková a Kristína Špavorová. Hlavným rozhodcom bola ocenená ako najlepšia hráčka Barbora Šuttová, ktorá aj s Evou Meľovou svojou hrou očarili.

 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka