Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Chlebnice

Upozornenie

Oznamujeme občanom že dňa:

1.3.2019 ,  8.3.2019, 13.3.2019, 14.3.2019

od 8.00 hod do 18:30 hod

bude v celej obci prerušená distribúcia elektriny.


 

Majstrovstvá Slovenska vo vybíjanejVytlačiť
 

 

 

Historicky prvú zlatú medailu si priniesli žiačky zo ZŠ s MŠ Chlebnice z Majstrovstiev Slovenska vo vybíjanej ( Kalokagatia 2016), ktoré sa konali 23. a 24. júna v Ružindole pri Trnave.

Na postup museli najskôr zvíťaziť v okresnom a krajskom kole. Najlepších 8 družstiev zo všetkých krajov, ktoré si postup vybojovali na krajských kolách, boli vyžrebované do dvoch štvorčlenných skupín, z ktorých prvé dve družstvá postúpili do semifinále. Zverenkyne učiteľky Márie Kantárovej v skupine postupne zdolali všetky družstvá a postúpili z prvého miesta do semifinále. V krásnej hre pokračovali ďalej víťazstvom nad ZŠ Bratislava a vo finále zdolali minuloročné majsterky zo ZŠ Nitrianske Rudno. O cennú trofej sa zaslúžili: Barbora Šuttová, Eva Meľová, Viktória Sojčáková, Ema Suľová, Ema Kantárová, Erika Kantáriková, Vanesa Štefková, Kristína Hudecová, Timea Sojčáková, Simona Spišiaková a Kristína Špavorová. Hlavným rozhodcom bola ocenená ako najlepšia hráčka Barbora Šuttová, ktorá aj s Evou Meľovou svojou hrou očarili.

 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka