Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Chlebnice

vianocnaGula_sviecky.jpg


 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí 10.11.2018Vytlačiť
 

Výsledky volieb

do orgánov samosprávy obcí

10.11.2018

 

 

 

 

Počet voličov zapísaných v zozname voličov......................................... 1 250

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní.......................................... 743

Počet voličov, ktorí odovzdali obálku....................................................... 742

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby

do obecného  zastupiteľstva.......................................................................739

 

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby

starostu obce..........................................................................................738

 Kandidát  č. 1........................................................................................417 platných hlasov

 Kandidát  č. 2........................................................................................321 platných hlasov

 

Za starostu obce bol zvolený        Ing. Anton Staš  nezávislý kandidát 

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

 

1. Peter  Štefka,  KDH........................................................................426

2. Jakub Spišák, nezávislý kandidát...................................................383  

3. Ján Bakoš, nezávislý kandidát .......................................................372

4. Mgr. Silvia Hudecová, KDH .........................................................349

5. Ján Janík, nezávislý kandidát ........................................................ 341

6. Marek Sárený, KDH ......................................................................341

7. Ing. Martin Suľa, nezávislý kanditát.............................................. 341

8. Mgr. Pavol Kožák, nezávislý kandidát ..........................................336

9. Peter Kulaš,  KDH .........................................................................313 

 

Náhradníci, ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

 

10. Peter Staš, KDH ........................................................................ 312

11. Ján Mores,  KDH ...................................................................... 303

12. Mgr. Terézia Sárená, nezávislý kandidát .................................. 291

13. Bc. Hyacinta Maxoňová, nezávislý kandidát ........................... 274

 

 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka